KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044057

nr 1604 4057

Karl Lundberg, "Motiv från Gislöv". Signerad, daterad -45. Olja på duk, 31x44 cm, yttermått inklusive ram: 35x48 cm

Utrop:

500 kr

måndag 11 mars 2024
kl 19:44:00